Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kamery sportowe

( ilość produktów: 50 )

Kamery sportowe SJCAM - jakość za rozsądną cenę   SJCAM to najlepsze rozwiązanie dla osób, które szukają wysokiej jakości kamery sportowej w rozsądnej cenie. Sprzęt tego chińskiego producenta jest coraz częściej wybierany przez pasjonatów nagrywania ekstremalnych filmików i staje się realnym zagrożeniem dla GoPro. Dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że kamery sportowe SJCAM mogą śmiało konkurować ze swoim amerykańskim odpowiednikiem?  

KAMERY BUDŻETOWE 

 Jeszcze do niedawna rynek kamer sportowych kojarzył się wyłącznie z marką GoPro. Sprzęt tego amerykańskiego producenta nie miał w zasadzie konkurencji. Dzisiaj jest jednak inaczej. GoPro nie może być już taki pewien swojej pozycji lidera. Jedną z marek, które gonią amerykański koncern jest chińskie SJCAM.  

Kamery sportowe SJCAM są bardzo popularne przede wszystkim ze względu na rozsądną cenę. Jednak sama niska cena to nie wszystko. Kluczem do sukcesu chińskiego koncernu okazało się połączenie bardzo dobrych parametrów technicznych i wysokiej jakości wykonania z rozsądnym cennikiem. 

pixel