Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podkłady podfoliowane / stomatologiczne

( ilość produktów: 45 )

W tej kategorii mamy do zaproponowanie głownie serwety/podkłady stomatologiczne. Podkłady podfoliowane są niezbędnym elementem wyposażenia każdego GABINETU DENTYSTYCZNEGO, chroniącym pacjentów podczas zabiegów stomatologicznych i nie tylko, świetnie sprawdzają się również np. w STUDIACH TATUAŻU, u KOSMETYCZEK, czy też innych specjalistów medycznych.

Zestaw serwet składa się z 20 arkuszy, każdy o wymiarach 33 cm x 45 cm. Serwety wykonane są z dwóch warstw 100% celulozy i jednej warstwy folii PE, co zapewnia wysoką trwałość i miękkość w dotyku. Serwety dentystyczne są higieniczne i jednorazowe. Ich wysoka jakość i trwałość sprawiają, że są niezastąpionym narzędziem w każdym profesjonalnym gabinecie stomatologicznym.

Ponieważ obłożenia są jednorazowe, można je łatwo i szybko wymieniać między pacjentami, co pozwala utrzymać gabinet dentystyczny w czystości i higienie. Serwety są pomocne w zapewnieniu maksymalnej ochrony pacjentom podczas zabiegów stomatologicznych, ponieważ chronią ich przed zachlapaniem i kontaktem z materiałami dentystycznymi.

pixel