Witamy w SEMPLER – Na rynku od 2006 roku! DOŚWIADCZENIE, JAKOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zasady dotyczące zwrotów

ZWROTY

W sytuacji, gdy nie są Państwo zadowoleni z otrzymanego towaru prosimy o niezwłoczny kontakt.
Państwa satysfakcja jest naszym pierwszorzędnym celem, więc w uzasadnionych przypadkach proponujemy wymianę przedmiotu lub zwrot kwoty za towar*, jeżeli wymiana nie jest fizycznie możliwa. Każdy zwrot lub wymiana musi być poprzedzony e-mailem z dokładna informacją odnośnie osoby kupującej i towaru. Podstawą zwrotu lub reklamacji jest paragon, który Klient musi odesłać wraz z odsyłanym produktem.

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, w przypadku sprzedaży konsumenckiej, towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki z wyłączeniem sytuacji zawartych w Art.38 wyżej wymienionej ustawy.

Zgodnie z Ustawą Towar należy odesłać do nas na swój koszt wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy kupna (wzór do pobrania) i dowodem zakupu - paragon lub faktura** (prosimy o dołączanie wyłącznie kserokopii). Nie odpowiadamy za dołączane dokumenty.

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.

 

Adres do wysyłki zwracanych produktów:

Sklep Sempler
Pokrzywno 4A
61-315 Poznań

 

* Zwrot jest możliwy w momencie zakupów przez internet (na wysyłkę) i nie obowiązuje w przypadku odbioru osobistego w sklepie.
** Ustawa dotyczy konsumentów prywatnych i nie obejmuje przedsiębiorców.

pixel